Menu Zamknij

Ostatnie sztuki jednorazowych maseczek – bieżące informacje o stanach magazynowych i dostawach

dostawa masek jednorazowych

Mamy potwierdzoną wysyłkę towaru – są to ostatnie kartony maseczek higienicznych z gumkami, są to trójwarstwowe maseczki znane także jako chirurgiczne. Obecnie są masowo używane na całym świecie jako najtańsze i powszechnie stosowane zabezpieczenie przed koronawirusem.

Wysyłkę rozpoczniemy tego samego dnia i będziemy ją realizować na bieżąco. Z informacji jakie mamy w największych hurtowniach są to ostatnie dostawy.

AKTUALIZACJA: 1 lutego – szanowni Państwo nie gwarantujemy, że maseczki z przewidywanej dostawy 3 lutego będą sprzedawane po obecnej cenie. Prawdopodobnie stopniowo będziemy podnosić ceny.

AKTUALIZACJA 4 lutego – dzisiaj otrzymaliśmy dwie dostawy i ceny masek będą jeszcze niezmienione. Kilka hurtowni anulowało nasze zamówienia bo od tygodnia nie dostają nowych transportów. Dzisiaj w jednej warszawskiej hurtowni powiedziano nam, że cały towar kupiła osoba z Hong Kongu płacą elektronicznie. Szanowni Państwo, nie miejmy złudzeń. To ostatnie sztuki maseczek. Będziemy mieli jeszcze dostawę innych modeli w czwartek, ale to koniec. Nie przewidujemy nowych dostaw z prostego względu. Producenci nie wyrabiają się z produkcją, a maseczki 3m nie są produkowane w Polsce i raczej nie liczmy na to, że nagle ktoś w Wielkiej Brytanii postanowi nam sprzedać.

Maseczki ZGODA są produkcji polskiej, jednak producent przez kolejny miesiąc nie przewiduje dostaw do hurtowni z prostego względu. Te maseczki są zakontraktowane do odbiorców przemysłowych np. zakładów produkcyjnych. Nie pojawią się w sprzedaży detalicznej.

AKTUALIZACJA 6 lutego – przyszły do nas ostatnie dostawy maseczek 3m FFP1 FFP2 oraz FFP3. Te ostatnie zostawiamy dla siebie. Nie będzie już więcej dostaw od firmy 3m ponieważ wprowadziła prioretytezację regionu chińskiego. Do innych krajów pójdą tylko dostawy do zakontraktowanych odbiorców przemysłowych (huty, szpitale itp.). Zatem na maseczki 3m stany już tylko będą się zmniejszały. Otrzymaliśmy także dostawę maseczek FFP2 oraz FFP3 które dają stosownie 95% oraz 99% zabezpieczenia. Jednocześnie skończyły nam się maseczki chirurgiczne 3 warstwowe. Obecnie mamy tylko ostatnie 25 opakowań maseczek diagnostycznych 2 warstwowych. Nie będzie kolejnych dostaw. Brak na hurtowniach. Przyjęliśmy już ostatnią w tym miesiącu dostawę maseczek FFP2 ZGODA. Nie będzie kolejnych dostaw 3m.

AKTUALIZACJA 7 lutego – wstawiamy towar, który do nas przyszedł i przyjmujemy na magazyn. Są to maski FFP3 oraz maski bakteriobójcze.

%d bloggers like this: